Ieva Žiedienė

psichologė, Jungiskosios krypties psichoterapeutė ir psichoanalitikė

 

Lietuvos analitinės psichologijos asociacijos LAPA narė,

Tarptautinės analitinės psichologijos asociacijos IAAP narė.

 

Išsilavinimas:

Klinikinės psichologijos magistro laipsnis, Vilniaus Universitetas, 1998

Podiplominės Geštaltinės psichoterapijos studijos, bazinis lygmuo, Praktinės psichologijos studijų centras, 2001

C.G.Jungo analitinės psichoterapijos studijos , Psichoterapeuto kvalifikacija, Praktinės psichologijos studijų centras , 2006

Tarptautinės analitinės psichologijos asociacijos mokymo programos studijos, Jungiškosios krypties psichoanalitikė, individuali asociacijos narė, 2010

 

Darbo patirtis:

1998- 2005 Vilniaus klinikinio psichoterapijos centro psichologė (Suaugusiųjų dienos stacionaras ir ambulatorinis skyrius). Pagrindinė klinikinė praktika - individuali ir grupinė terapija, klinikinė diagnostika, daugiausia su psichikos sutrikimų turinčiais žmonėmis, taip pat su išgyvenančiais gilias psichologines krizes bei traumas .

Nuo 2005 Šv.Kryžiaus namų (socialinio centro) psichologė. Pagrindinė praktika - individualus suaugusiųjų psichologinis konsultavimas ir terapija, grupinė psichoterapija, paskaitos ir seminarai, daugiausia netekčių ir gedėjimo, krizių ir adaptacijos sunkumų, tarpasmeninių santykių ir bendravimo, pasitikėjimo ir savivertės problemų klausimais. Darbas tiek su studentais bei jaunimu, tiek su vyresnio amžiaus žmonėmis, susirūpinusiais savo gyvenimo kokybės, prasmės klausimais, savęs pažinimo bei savirealizacijos galimybėmis.

Nuo 2002 privati psichologinio konsultavimo ir psichoterapijos praktika, bei Jungiškosios krypties psichoanalizė (nuo 2010). Darbo sritis – individualus suaugusiųjų konsultavimas, psichoterapija ir psichoanalizė. Besikreipiantieji - tiek turintys rimtų psichologinių bei psichinių problemų; tai nerimas ir baimės, užsitęsęs liūdesys bei depresija, savivertės ir pasitikėjimo, emocijų protrūkiai ir bendravimo sunkumai, ir t.t.; tiek ir besidomintys asmenybės sąmoningumo ir augimo, gelminio tapatumo bei asmenybės visybiškumo, individuacijos temomis.

Šalia pagrindinės praktikos iki šiol aktyviai gilinuosi ir dalyvauju žymių Tarptautinės asociacijos psichoanalitikų vedamuose seminaruose ir mokymuose. Taip pat, skaitau paskaitas LAPA rengiamoje kasmetinėje viešų paskaitų programoje.

Kontaktinė informacija:
Bernardinu g. 8/8-3, Vilnius
mob.tel.: 8 682 37734